Jälleenmyyjät

Alla luettelo tämän tuotemerkin tuotteita myyvistä myymälöistä. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin. Kaikkia tuotemerkin tuotteita ei välttämättä ole esillä jokaisessa luettelossa mainitussa myymälässä.

Erikoisliikkeet

Prima-Mausteet, www.prima-mausteet.fi

Espoo

Delice Gourmet, Sello, www.delicegourmet.fi

Halikko

Design Hill, Vaskiontie 418, www.designhill.fi

Hanko

Mixanna, Vuorikatu 8-10

Heinola

Helsinki

Chez Marius, www.chezmarius.fi
Elokaunokki, Hakaniemen kauppahalli
Kaartin Kotikauppa, Korkeavuorenkatu 19, www.kaartinkotikauppa.fi
Kokkipuoti, Korkeavuorenkatu 45, www.kokkipuoti.fi

Huittinen

Huittisten Satulinna, Risto Rytin katu 30, www.huittistensatulinna.fi

Hämeenlinna, Tuulos

Posliinitar, Kauppakeskus Tuulonen, www.posliinitar.com

Joensuu

Carlson Joensuu, Torikatu 18, www.carlson.fi

Jyväskylä

Decola, Kauppakatu 31 , www.decola.fi

Kankaanpää

Piian Puoti, Keskuskatu 38

Karjaa

Säästötalo Latvala / Sparcentralen Latvala, Keskuskatu, www.latvala.com

Kauniainen

Pannacotta, www.pannacotta.fi

Kemi

Juhlax-nettikaupan Kemin myymälä, Keskuspuistokatu 11

Kotka

Purnukka, Keskuskatu 13, www.purnukka.fi

Kuopio

Carlson Kuopio, Kauppakatu 36, www.carlson.fi

Lahti

Paperikuu, www.paperikuu.fi
Sokos Lahti, Aleksanterinkatu 19

Loviisa

NalaDeli, Aleksanterinkatu 5 A 4

Mariehamn

Fyndet, Torggatan 13

Mikkeli

Carlson Mikkeli, Hallituskatu 6, www.carlson.fi

Mänttä

Apetiitti, Myllyrannantie 5

Oulu

Lysti Kööki & Kamari, Pakkahuoneenkatu 34

Parainen

Kelovee Oy, Kauppiaskatu 16, https://www.kelovee.fi/

Pori

Antti Airio, Eteläkauppatori 2

Porvoo

Leivontatarvike Juhlava, Mannerheiminkatu 3, www.juhlava.fi
Mikrokulma, Loviisantie 8, www.mikrokulma.fi

Rauma

Annen Astiakauppa, Isoraastuvankatu 8, www.annenastiakauppa.fi

Reisjärvi

Kyläparkki, Kirkkotie 5 D

Riihimäki

Suomen LaatuOutlet, Tehtaankatu 4

Salo

Salon Serviisi, www.serviisi.fi

Sastamala

Lahjatalo Ansa Puntalo, Puistokatu 4-6

Sastamala / Häijää

Lahjatalo Mariel

Savonlinna

Carlson Savonlinna, Nojamaantie 2, www.carlson.fi

Tampere

Keittiö & Kattaus, Aleksanterinkatu 28, www.keittiokattaus.fi

Teollisuuskatu 8

OpaMuurikka Tehtaanmyymälä Mikkeli, Mikkeli

Tornio

Juhla- ja leivontatarvike Marenki, Kauppakatu 13

Turku

Idelli, Brahenkatu 5, www.idelli.fi

Tuuri

Veljekset Keskinen

Varkaus

Carlson Varkaus, Käsityönkatu 17, www.carlson.fi

Virrat

Chez Marius Virrat, www.chezmarius.fi

Ketjuliikkeet

K-Citymarketit
Prisma isot liikkeet, www.prisma.fi
Sokos, www.sokos.fi
Stockmann, www.stockmann.com
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain

Ii

J. Kärkkäinen Oy, Sorosentie 2, http://www.karkkainen.fi/

Lahti

J. Kärkkäinen Oy, Pasaasi 2, Renkomäki, www.karkkainen.fi

Oulu

J. Kärkkäinen Oy, Alasintie 12, www.karkkainen.fi

Ylivieska

J. Kärkkäinen Oy, Ollilanojankatu 2, www.karkkainen.fi

Web-kauppiaat

Hobbyhall.fi, www.hobbyhall.fi
Jasmi, www.jasmi.net
Juhlax, www.juhlax.fi
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Kokkiman.com, www.kokkiman.com
Leivontatarvikkeet.fi, www.leivontatarvikkeet.fi
Lumenex, www.lumenex.fi
Prima-Mausteet, www.prima-mausteet.fi
Sannas, www.sannas.fi
Shotti, www.shotti.fi
Ullan Unelma, www.ullanunelma.fi
Ultima Thule, www.ultimathule.fi
Veitsikauppa.fi, www.veitsikauppa.fi
Verkkokauppa.com, www.verkkokauppa.com