Toimituskulut 0 € yli 50 euron tilauksiin.

Jälleenmyyjät

Alla luettelo tämän tuotemerkin tuotteita myyvistä myymälöistä. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin. Kaikkia tuotemerkin tuotteita ei välttämättä ole esillä jokaisessa luettelossa mainitussa myymälässä.

Erikoisliikkeet

Haapajärvi

Metsästäjän erikoisliike Olkkonen Oy, Puistokatu 33, https://www.olkkonen.fi/fi

Halikko

Design Hill, Vaskiontie 418, www.designhill.fi

Helsinki

Chez Marius, www.chezmarius.fi
Elokaunokki, Hakaniemen kauppahalli
Kokkipuoti, Korkeavuorenkatu 45, www.kokkipuoti.fi
Lasanic, Fabianinkatu 29, www.lasanic.com
MyGoodKnife, Mannerheimintie 52, https://mygoodknife.com/fi/
Thomeko, Asentajankatu 5, www.thomeko.fi
Varuste.net, Ruosilankuja 3, www.varuste.net
Wobbleri, Ristipellontie 21, www.wobbleri.fi

Huittinen

Kello- ja Kultaliike HelmiHelena Oy, Risto Rytin katu 24, www.helmihelena.fi

Hämeenlinna

Vaeltajankauppa, Kaurialankatu 21, https://www.vaeltajankauppa.fi/

Joensuu

Carlson Joensuu, Torikatu 18, www.carlson.fi

Jyväskylä

Decola, Kauppakatu 31 , www.decola.fi

Jämijärvi

Jämin Rahtipalvi Oy, Jämintie 4 A 3, http://www.rahtipalvi.fi/

Kankaanpää

Piian Puoti, Keskuskatu 38

Karjaa

Säästötalo Latvala / Sparcentralen Latvala, Keskuskatu, www.latvala.com

Kauniainen

Pannacotta, www.pannacotta.fi

Kontiomäki

Kainuun Tähti, Viitostie 2

Kotka

Purnukka, Keskuskatu 13, www.purnukka.fi

Kouvola

Erjon Kello, Päätie 16, www.erjonkello.fi

Kuopio

Carlson Kuopio, Kauppakatu 36, www.carlson.fi
Maken Pyydys, www.makenpyydys.fi

Lahti

Paperikuu, www.paperikuu.fi

Lappeenranta

MyGoodKnife, Valtakatu 52, https://mygoodknife.com/fi/

Lempäälä

TopHill Outdoor, Ideaparkinkatu 4 / Ideapark, www.ideapark.fi/oulu/liike/tophill

Mikkeli

Carlson Mikkeli, Hallituskatu 6, www.carlson.fi

Mänttä

Apetiitti, Myllyrannantie 5

Mäntyharju

Kaukolan Laatu Tmi, 0400159891, http://www.kaukolanlaatu.com/

Oulu

Lysti Kööki & Kamari, Pakkahuoneenkatu 34

Parainen

Kelovee Oy, Kauppiaskatu 16, https://www.kelovee.fi/

Pori

Antti Airio, Eteläkauppatori 2

Porvoo

Mikrokulma, Loviisantie 8, www.mikrokulma.fi

Pudasjärvi

Anon Ase, Kauppatie 2, www.anonase.com

Punkaharju

Suurkeittiömyynti Tapani Hahto, Kauppatie 1 B, www.hahto.fi

Raisio

Meri & Metsä, Tasalanaukio 1, www.kalastajankauppa.fi

Ratasjärventie 2

Tuomaan Tupa, Juoksenki, www.tuomaantupa.fi

Rauma

Annen Astiakauppa, Isoraastuvankatu 8, www.annenastiakauppa.fi

Riihimäki

Eräkontti, Kinturinkuja 4, www.erakontti.fi

Saarenkylä

Karin Kampe Tmi, Nahkurinpolku 8

Salo

Salon Serviisi, www.serviisi.fi

Sastamala

Lahjatalo Ansa Puntalo, Puistokatu 4-6

Sastamala / Häijää

Lahjatalo Mariel

Savonlinna

Carlson Savonlinna, Nojamaantie 2, www.carlson.fi

Somero

Someron Kalastustarvike, Ahomäenpolku 4, www.someronkalastustarvike.fi

Tikkurilantie 136

Dayton Oy, Vantaa, www.daytongroup.fi

Turku

Idelli, Yliopistonkatu 24, www.idelli.fi
Turun mestaripalvi, Raadiomiehenkatu 4, www.mestaripalvi.fi

Tuuri

Veljekset Keskinen

Tuusula

Ruoto Oy, Pakkasraitti 2, www.ruoto.fi

Varkaus

Carlson Varkaus, Käsityönkatu 17, www.carlson.fi

Virrat

Chez Marius Virrat, www.chezmarius.fi

Ylitornio

Aavasaksan sähkö, www.aavasaksansahko.fi

Ketjuliikkeet

Motonet, www.motonet.fi
Prisma, www.prisma.fi
Prisma isot liikkeet, www.prisma.fi
Sokos, www.sokos.fi
Stockmann, www.stockmann.com
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain

Ii

J. Kärkkäinen Oy, Sorosentie 2, http://www.karkkainen.fi/

Kerava

Hong Kong, Alikeravantie 34

Lahti

J. Kärkkäinen Oy, Pasaasi 2, Renkomäki, www.karkkainen.fi

Oulu

J. Kärkkäinen Oy, Alasintie 12, www.karkkainen.fi

Vantaa

Hong Kong, Porttipuistontie 1

Ylivieska

J. Kärkkäinen Oy, Ollilanojankatu 2, www.karkkainen.fi

Web-kauppiaat

Best Gear, www.bestgear.fi
BistroTec, www.bistrotec.fi
Hobbyhall.fi, www.hobbyhall.fi
Jasmi, www.jasmi.net
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Lumenex, www.lumenex.fi
Netrauta, www.netrauta.fi
Retkitukku.fi, www.retkitukku.fi
Taloon.com, www.taloon.com
Valovirrat, www.valovirrat.fi
Varuste.net, www.varuste.net
Veitsikauppa.fi, www.veitsikauppa.fi
Verkkokauppa.com, www.verkkokauppa.com

Lappeenranta

PRM-Trade Oy, Myllymäenkatu 12, www.lamnia.com