Toimituskulut 0 € yli 50 euron tilauksiin.

Jälleenmyyjät

Alla luettelo tämän tuotemerkin tuotteita myyvistä myymälöistä. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin. Kaikkia tuotemerkin tuotteita ei välttämättä ole esillä jokaisessa luettelossa mainitussa myymälässä.

Erikoisliikkeet

Helsinki

Chez Marius, www.chezmarius.fi
Elokaunokki, Hakaniemen kauppahalli
Thomeko, Asentajankatu 5, www.thomeko.fi
Varuste.net, Ruosilankuja 3, www.varuste.net

Joensuu

Carlson Joensuu, Torikatu 18, www.carlson.fi

Kauniainen

Pannacotta, www.pannacotta.fi

Kotka

Purnukka, Keskuskatu 13, www.purnukka.fi

Kouvola

Erjon Kello, Päätie 16, www.erjonkello.fi

Kuopio

Carlson Kuopio, Kauppakatu 36, www.carlson.fi

Pori

Antti Airio, Eteläkauppatori 2

Pudasjärvi

Anon Ase, Kauppatie 2, www.anonase.com

Punkaharju

Suurkeittiömyynti Tapani Hahto, Kauppatie 1 B, www.hahto.fi

Rauma

Annen Astiakauppa, Isoraastuvankatu 8, www.annenastiakauppa.fi
Sissos, Sahankatu 2, www.sissos.fi

Saarenkylä

Karin Kampe Tmi, Nahkurinpolku 8

Sastamala

Lahjatalo Ansa Puntalo, Puistokatu 4-6

Sastamala / Häijää

Lahjatalo Mariel

Tikkurilantie 136

Dayton Oy, Vantaa, www.daytongroup.fi

Turku

Idelli, Yliopistonkatu 24, www.idelli.fi

Virrat

Chez Marius Virrat, www.chezmarius.fi

Ketjuliikkeet

Prisma isot liikkeet, www.prisma.fi

Web-kauppiaat

Best Gear, www.bestgear.fi
Lohenette, www.lohenette.fi
Lumenex, www.lumenex.fi
Pro Gear, www.progear.net
Retkitukku.fi, www.retkitukku.fi
Sissos, www.sissos.fi
Ultima Thule, www.ultimathule.fi
Varuste.net, www.varuste.net