Toimituskulut 0 € yli 50 euron tilauksiin.

Jälleenmyyjät

Alla luettelo tämän tuotemerkin tuotteita myyvistä myymälöistä. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin. Kaikkia tuotemerkin tuotteita ei välttämättä ole esillä jokaisessa luettelossa mainitussa myymälässä.

Erikoisliikkeet

Prima-Mausteet, www.prima-mausteet.fi

Halikko

Design Hill, Vaskiontie 418, www.designhill.fi

Hanko

Mixanna, Vuorikatu 8-10

Heinola

Helsinki

Chez Marius, www.chezmarius.fi
Elokaunokki, Hakaniemen kauppahalli
Kaartin Kotikauppa, Korkeavuorenkatu 19, www.kaartinkotikauppa.fi

Huittinen

Huittisten Satulinna, Risto Rytin katu 30, www.huittistensatulinna.fi

Joensuu

Carlson Joensuu, Torikatu 18, www.carlson.fi

Jyväskylä

Decola, Kauppakatu 31 , www.decola.fi

Karjaa

Säästötalo Latvala / Sparcentralen Latvala, Keskuskatu, www.latvala.com

Kauniainen

Pannacotta, www.pannacotta.fi

Kuopio

Carlson Kuopio, Kauppakatu 36, www.carlson.fi

Mariehamn

Fyndet, Torggatan 13

Mikkeli

Carlson Mikkeli, Hallituskatu 6, www.carlson.fi

Mänttä

Apetiitti, Myllyrannantie 5

Oulu

Lysti Kööki & Kamari, Pakkahuoneenkatu 34

Parainen

Kelovee Oy, Kauppiaskatu 16, https://www.kelovee.fi/

Pori

Antti Airio, Eteläkauppatori 2

Rauma

Annen Astiakauppa, Isoraastuvankatu 8, www.annenastiakauppa.fi

Riihimäki

Suomen LaatuOutlet, Tehtaankatu 4

Sastamala

Lahjatalo Ansa Puntalo, Puistokatu 4-6

Sastamala / Häijää

Lahjatalo Mariel

Savonlinna

Carlson Savonlinna, Nojamaantie 2, www.carlson.fi

Tampere

Keittiö & Kattaus, Aleksanterinkatu 28, www.keittiokattaus.fi

Teollisuuskatu 8

OpaMuurikka Tehtaanmyymälä Mikkeli, Mikkeli

Turku

Idelli, Yliopistonkatu 24, www.idelli.fi

Tuuri

Veljekset Keskinen

Varkaus

Carlson Varkaus, Käsityönkatu 17, www.carlson.fi

Virrat

Chez Marius Virrat, www.chezmarius.fi

Ketjuliikkeet

K-Citymarketit
Prisma isot liikkeet, www.prisma.fi
Stockmann, www.stockmann.com
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain

Ii

J. Kärkkäinen Oy, Sorosentie 2, http://www.karkkainen.fi/

Lahti

J. Kärkkäinen Oy, Pasaasi 2, Renkomäki, www.karkkainen.fi

Oulu

J. Kärkkäinen Oy, Alasintie 12, www.karkkainen.fi

Ylivieska

J. Kärkkäinen Oy, Ollilanojankatu 2, www.karkkainen.fi

Web-kauppiaat

Eurofire, shop.eurofire.fi
Jasmi, www.jasmi.net
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Kokkiman.com, www.kokkiman.com
Prima-Mausteet, www.prima-mausteet.fi
Shotti, www.shotti.fi
Ultima Thule, www.ultimathule.fi
Veitsikauppa.fi, www.veitsikauppa.fi