Toimituskulut 0 € yli 50 euron tilauksiin.

Jälleenmyyjät

Alla luettelo tämän tuotemerkin tuotteita myyvistä myymälöistä. Valikoimat vaihtelevat myymälöittäin. Kaikkia tuotemerkin tuotteita ei välttämättä ole esillä jokaisessa luettelossa mainitussa myymälässä.

Erikoisliikkeet

Kokkipuoti, www.kokkipuoti.fi

Forssa

Forssan ase ja retkeily, Opintie 2, www.forssanasejaretkeily.fi

Haapajärvi

Metsästäjän erikoisliike Olkkonen Oy, Puistokatu 33, https://www.olkkonen.fi/fi

Halikko

Design Hill, Vaskiontie 418, www.designhill.fi

Hanko

Petras sinikulma, Vuorikatu 15-17

Helsinki

Chez Marius, www.chezmarius.fi
Lasanic, Fabianinkatu 29, www.lasanic.com
MyGoodKnife, Mannerheimintie 52, https://mygoodknife.com/fi/
Varuste.net, Malminkartanontie 1, www.varuste.net
Wobbleri, Ristipellontie 21, www.wobbleri.fi

Huittinen

Kello- ja Kultaliike HelmiHelena Oy, Risto Rytin katu 24, www.helmihelena.fi

Jämijärvi

Jämin Rahtipalvi Oy, Jämintie 4 A 3, http://www.rahtipalvi.fi/

Kankaanpää

Piian Puoti, Keskuskatu 38

Kauniainen

Pannacotta, www.pannacotta.fi

Kontiomäki

Kainuun Tähti, Viitostie 2

Kotka

Karhulan Ase ja Erä, Haminantie 261, www.pitkaparran.com

Kouvola

Erjon Kello, Päätie 16, www.erjonkello.fi

Kuopio

Maken Pyydys, www.makenpyydys.fi

Kuusamo

Kuusamon tärppi, Huoparintie 1, www.kuusamontarppi.fi

Lahti

Paperikuu, www.paperikuu.fi

Lappeenranta

MyGoodKnife, Valtakatu 52, https://mygoodknife.com/fi/

Lempäälä

TopHill Outdoor, Ideaparkinkatu 4 / Ideapark, www.ideapark.fi/oulu/liike/tophill

Loviisa

Kello ja Kulta Karvonen, Kuningattarentie 11, Kauppakeskus Galleria, www.karvonen.shop

Mäntyharju

Kaukolan Laatu Tmi, 0400159891, http://www.kaukolanlaatu.com/

Nurmijärvi

Erätukku, Mahlamäentie 2, www.eratukku.fi

Parainen

Kelovee Oy, Kauppiaskatu 16, https://www.kelovee.fi/

Pori

Antti Airio, Eteläkauppatori 2

Porvoo

Mikrokulma, Loviisantie 8, www.mikrokulma.fi

Pudasjärvi

Anon Ase, Kauppatie 2, www.anonase.com

Punkaharju

Suurkeittiömyynti Tapani Hahto, Kauppatie 1 B, www.hahto.fi

Raisio

Meri & Metsä, Kuloistentie 10, www.kalastajankauppa.fi

Ratasjärventie 2

Tuomaan Tupa, Juoksenki, www.tuomaantupa.fi

Rauma

Sissos, Sahankatu 2, www.sissos.fi

Saarenkylä

Karin Kampe Tmi, Nahkurinpolku 8

Salo

Salon Serviisi, www.serviisi.fi

Somero

Someron Kalastustarvike, Ahomäenpolku 4, www.someronkalastustarvike.fi

Säkylä

Kelloliike Kankare, Pyhäjärventie 1, www.kelloliikekankare.fi

Tampere

Culinaria Keittiöelämää, Aleksis Kiven katu 13, www.keittioelamaa.fi

Tikkurilantie 136

Dayton Oy, Vantaa, www.daytongroup.fi

Turku

Ase ja Erä, Aninkaistenkatu 16, www.asejaera.fi
Idelli, Yliopistonkatu 24, www.idelli.fi
Turun mestaripalvi, Raadiomiehenkatu 4, www.mestaripalvi.fi

Tuuri

Veljekset Keskinen

Vantaa

DAT-Schaub Finland Oy, Suokallionkuja 8D, www.dat-schaub.fi
Onkitukku, Tiilipojanlenkki 2, https://www.jig.fi/

Ketjuliikkeet

K-Citymarketit, https://www.k-ruoka.fi/kauppa?kaikki-kaupat&kauppahaku=K-Citymarket
Kespro noutotukku, www.kespro.com
Kärkkäinen, www.karkkainen.com
Motonet, www.motonet.fi
Prisma, www.prisma.fi
Prisma isot liikkeet, www.prisma.fi
Scandinavian Outdoor Oy, www.scandinavianoutdoor.fi
Sokos, www.sokos.fi
Stockmann, www.stockmann.com
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain
Tallink Silja, Valikoimat vaihtelevat laivoittain

Helsinki

Carlson kauppakeskus Redi, www.carlson.fi

Ii

Kärkkäinen Oy, Sorosentie 2, www.karkkainen.com

Joensuu

Carlson Joensuu, Torikatu 18, www.carlson.fi

Kuopio

Carlson Kuopio, Kauppakatu 36, www.carlson.fi

Lahti

Kärkkäinen Oy, www.karkkainen.com

Mikkeli

Carlson Mikkeli, Hallituskatu 6, www.carlson.fi

Oulu

Kärkkäinen Oy, Alasintie 12, www.karkkainen.com

Savonlinna

Carlson Savonlinna, Nojamaantie 2, www.carlson.fi

Tuusula

Ruoto Oy, Pakkasraitti 2, www.ruoto.fi

Vaalimaa

Rajamarket, Rajahovintie 1, www.rajamarket.fi

Varkaus

Carlson Varkaus, Käsityönkatu 17, www.carlson.fi

Ylivieska

Kärkkäinen Oy, Ollilanojankatu 2, www.karkkainen.com

Web-kauppiaat

BistroTec, www.bistrotec.fi
Happy Angler, www.happyangler.fi
Inessa, www.inessa.fi
Jasmi, www.jasmi.net
Keittiöväline, www.keittiovaline.fi
Kespro Oy, ammattitukku, verkkokauppa, www.kespro.fi
Knife Union, www.veitset.fi
Kokkiman.com, www.kokkiman.com
KPFishing.fi, www.kpfishing.fi
Netrauta, www.netrauta.fi
Retkitukku.fi, www.retkitukku.fi
Sissos, www.sissos.fi
Taloon.com, www.taloon.com
Valovirrat, www.valovirrat.fi
Varuste.net, www.varuste.net
Veitsikauppa.fi, www.veitsikauppa.fi
Verkkokauppa.com, www.verkkokauppa.com

Helsinki

Lappeenranta

PRM-Trade Oy, Myllymäenkatu 12, www.lamnia.com